CONI Nieruchomości Częstochowa | O Firmie
o firmie
wstecz str. główna

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 - 17:00
mgr Edwarda Borowiecka - prawnik-pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa Nr 308
tel. 0 501 186 718
DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ...
Komunikacja i relacje

Współpracując z nami jesteś systematycznie i na bieżąco informowany o podjętych przez nas działaniach w realizacji umowy pośrednictwa, masz stałą wiedzę o procesie sprzedaży czy zakupu Twojej nieruchomości.

Wysoka jakość usług

Duży nacisk kładziemy na kulturę obsługi Klienta i wysoką jakość usług. Podstawą budowania naszych relacji jest zaufanie, rzetelność i dyskrecja.

Wiedza i doświadczenie

Pracownicy naszej Firmy to sprawdzeni ludzie, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i odpowiednim kwalifikacjom doskonale odnajdują się na rynku nieruchomości – sprzedadzą lub kupią dla Ciebie każdy rodzaj nieruchomości.

Kreatywny marketing

Korzystamy z nowoczesnych metod promocji i narzędzi po to, by realizować misję szybkiej sprzedaży nieruchomości. Poprzez skuteczną promocję i prezentację ofert docieramy do szerokiego kręgu odbiorców.

Działalność zespołowa

Współpracujemy z agencjami nieruchomości w całej Częstochowie i w województwie śląskim a w razie potrzeby także w całym kraju. Współpracując z nami masz zagwarantowany bieżący nadzór Twojego zlecenia ale wraz z nami nad sprzedażą czy zakupem Twojej nieruchomości pracuje wiele innych osób.

Doradztwo prawne

Masz skomplikowane problemy prawne ? Potrzebujesz komplementarnych usług związanych z nieruchomościami ? Oczekujesz profesjonalnego doradztwa kredytowego ?

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ !
501 186 718

Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe transakcji !